Bestemsu Özdemir’in ‘Nefes-Yer Eksi İki’ Galasındaki ‘Banka Soygununa Gelmiş’ Gibi Kombini Geceye Damga Vurdu!

“Nefes-Yer Eksi İki” filmi vizyona girmek için gün sayıyor. Merakla beklenen filmin ilk gösterimi İstanbul’da yapıldı. Oyuncu kadrosunda yer alan ve gösterime katılan Bestemsu Özdemir’in galadaki kombini ise geceye damga vurdu.

Ozan Uzunoğlu’nun yönetmen koltuğunda oturduğu “Nefes: Yer Eksi İki” filmi, TRT ortak yapımı ile vizyona girmek için gün sayıyor.

“Nefes: Yer Eksi İki” filmi, 15 Aralık’ta vizyona girecek. Filmin ilk gösterim tarihi 17 Şubat 2023 tarihinde olması planlanmıştı ancak 6 Şubat depremi nedeniyle bu tarih 15 Aralık’a ertelenmişti.

Filmin oyuncu kadrosunda; Murat Yıldırım, Bestemsu Özdemir, İlker Aksum, Şahin Kendirci, Arda Anarat, Eren Hacısalihoğlu gibi başarılı isimler yer alıyor.

Terörle mücadeledeki birçok gerçek hikayeyi bir araya getiren filmin ilk gösterimi dün akşam İstanbul’da yapıldı.

Galadan gelen görüntülerde oyuncu Bestemsu Özdemir’in kombini ise dikkat çeken detaylardan biri oldu. Özdemir, enteresan bir tarzla galaya katıldı.?

Bestemsu Özdemir, galadaki tarzıyla sosyal medya kullanıcılarının diline düştü. Özdemir’in kombinini görenler “soyguna mı gelmiş?” demeden geçemedi.

1. Bestemsu Özdemir’in kombinine gelen yorumlar?

2. ?

3. ?

4. ?

5. ?

6. ?

7. ?

8. ?

Siz Bestemsu Özdemir’in tarzını nasıl buldunuz? Yorumlarda buluşalım…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x