TBMM’de Bütçe Mesaisi: Salonda Küfür Kıyamet, Bahçede Mangal Partisi

TBMM’de bütçe görüşmeleri devam ediyor. Milli Savunma Bakanlığı’nın bütçesi görüşülürken salonda tartışmalar yaşandı. Bazı milletvekillerinin küfür ettiği de tutanaklarda yer aldı. Bütçe görüşmeleri salonda küfür kıyamet giderken, milletvekilleri bahçede ise mangal partisi yaptı.

TBMM’de Milli Savunma Bakanlığı’nın bütçe görüşmeleri sırasında CHP’den AK Parti’ye geçen Mehmet Ali Çelebi ile İYİ Parti’den AK Parti’ye geçen İsmail Ok açıklamalarda bulundu.

Sözcü’den Zekeriya Albayrak’ın haberine göre; muhalefet iki milletvekiline de ‘Döneksiniz, dönek’ diye laf attı. HEDEP Ağrı Milletvekili Sırrı Sakık da Çelebi’ye, ‘Has s…r lan, alçak şerefsiz, kazma’ diye bağırdı ve bu ifadeler tutanaklara girdi.

Çelebi konuşmasında “Ordumuz Yunan’a Kurtuluş Savaşı’nda yüzme yeteneği kazandırdı, şimdi de teröriste saklambaç yeteneği kazandırıyoruz” dedi. HEDEP Mardin Milletvekili Kamuran Tanhan “Partini sattın” diye bağırırken Sırrı Sakık da, “Oynak adam, dönek, fırıldak” dedi.

HEDEP Mardin Milletvekili Kamuran Tanhan “Partini sattın” diye bağırırken Sırrı Sakık da, “Oynak adam, dönek, fırıldak” dedi.

TBMM’de bunlar yaşanırken, meclis bahçesinde ise mangal partisi yapıldı ?

Meclisteki mangal partisi sosyal medyada da konuşuldu ?

?

?

?

?

?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x